Úvod: Jaké mám plány a co stavím?

0

Po svém představení bych vám rád popsal, v jaké jsem teď situaci a kam bych se chtěl dostat.

Baví mě LEGO City a obecně vše, co se s ním dá spojovat. Nejsem fanda třeba staveb pro mikrofigurky, protože nejsou v měřítku pro minifigurky a tudíš se to blbě propojuje. LEGO je pro mě hlavně o tom, že s každým novým setem se mi rozrůstá celý svět možností. Proto nemám moc rád třeba Technic a další, které mi to spojování neumožňují a jsou tak nějak separátně vedle.

Z LEGO City mám sice hodně aut, vrtulníků, lodí a podobně, ale poslední dobou mě nejvíc baví domy. Moc se mi líbí modulární domy, ale sám si stavím městečko z těch menších, ne z těch pro dospělé. Důvod je jednoduchý, omezení hloubky poličky v mé LEGO místnosti. Kdybych tam dal ty velké baráky, tak mám jen baráky vedle sebe. Takhle v menším můžu mít malé městečko.

Takže i když mám v těch „kójích“ i jiné světy jako Egypt, Vesmír aj., hlavní oblast zájmu je městečko nahoře. Nechci ho moc zvětšovat, spíš se chci zlepšit v detailech. Inspirovat se v těch velkých modulárních domech a u profíků na architekturu. Ideálně se s detaily dostat někam sem, viz obrázek nějakého profíka: (tady najdete jeho Instagram)

Líbí se mi myšlenka neustálého vylepšování a zdokonalování jediné ulice. Nakupovat dílky, které se hodí na konkrétní místo a přemýšlet, jak nějaké zákoutí navrhnout chytřeji. Současně si chci hrát i s osvícením a možná i jinou interaktivnější elektronikou, která městečko oživí. O tom ale zase příště.

Napiště mi svůj názor